LITNET FEDI apjungia švietimo ir mokslo institucijų elektronines tapatybes į vieningą bendrą tapatybių erdvę, taip sukuriant tikrą akademinę informacinę bendruomenę. Federacinės tapatybių infrastruktūros pagrindiniai privalumai:

  • Studentams, mokslininkams, dėstytojams atsiranda didesnės galimybės pasinaudoti resursais kituose universitetuose, tam tereikia turėti vienintelį savo universiteto slaptažodį.
  • Paslaugos teikėjas įgauna galimybę pateikti paslaugą labai dideliam ratui vartotojų - visiems didžiausių šalies universitetų studentams, dėstytojams, mokslo darbuotojams.
  • Institucijoms, kurios naudojasi bendrais resursais ir bendrai pateiktomis paslaugomis, nebereikia investuoti į analogiškų resursų ir paslaugų diegimą savo tinkluose.

Plačiau...

VIKO- naujas LITNET FEDI narys

.

2016 gruodžio mėn. Vilniaus kolegija tapo LITNET FEDI nare  ir prisijungė prie EDUGAIN projekto.  

ASU prisijungė prie EDUGAIN projekto

.

2016 lapkričio mėn. Aleksandro Stulginskio universitetas prisijungė prie EDUGAIN projekto ir tapo penktaja LITNET FEDI institucija, kurios nariai gali naudotis EDUGAIN paslaugomis.  

eduGAIN narystė

.

eduGAIN logo2014 spalio 2d. LITNET FEDI tapo eduGAIN nare. 
Plačiau- visi nariai http://www.edugain.org/technical/status.php.

eduGAIN projektas jungia viso pasaulio akademines bendruomenes ir jų skaitmeninių tapatybių federacijas ir suteikia galimybes studentams, dėstytojams, mokslininkams naudotis bendrais resursais.

LITNET infrastruktūrą valdo techniniai centrai

KTUKUSUVDUVGTUVU


paslaugos palaikymą tarptautiniu mastu teikia Europos akademinių tinklų asociacija GEANT

LITNET FEDI yra edugain
narys nuo 2014 m.