VIKO- naujas LITNET FEDI narys

.

2016 gruodžio mėn. Vilniaus kolegija tapo LITNET FEDI nare  ir prisijungė prie EDUGAIN projekto.  

ASU prisijungė prie EDUGAIN projekto

.

2016 lapkričio mėn. Aleksandro Stulginskio universitetas prisijungė prie EDUGAIN projekto ir tapo penktaja LITNET FEDI institucija, kurios nariai gali naudotis EDUGAIN paslaugomis.  

LITNET FEDI METADUOMENŲ PASIKEITIMAI 2016 10 01

.

Keičiama LITNET FEDI metaduomenų platinimo tvarka. Naujajį agreguotą metaduomenų rinkinį galima atsisiųsti naudojant nuorodą
 https://fedi.litnet.lt/metadata/litnet.xml 

Anksčiau skelbti ir naudoti metaduomenų rinkiniai  https://fedi.litnet.lt/md/metadata.litnet.xml bus palaikomi ir atnaujinami iki 2016m. spalio 1d., todėl prisijungusius prie LITNET FEDI infrastuktūros prašome atnaujinti savo metaduomenų importavimo procedūras iki šios datos.

eduGAIN narystė

.

eduGAIN logo2014 spalio 2d. LITNET FEDI tapo eduGAIN nare. 
Plačiau- visi nariai http://www.edugain.org/technical/status.php.

eduGAIN projektas jungia viso pasaulio akademines bendruomenes ir jų skaitmeninių tapatybių federacijas ir suteikia galimybes studentams, dėstytojams, mokslininkams naudotis bendrais resursais.

Paleista federacinė "Discovery" paslauga

.

Federacinės "Discovery" paslaugos tikslas yra padėti vartotojui surasti savo organizacijos tapatybės teikėją (IdP). Ši paslauga sujungia federacijos institucijų vieningo prisijungimo sistemas ir federacijoje dalyvaujančius internetinių paslaugų teikėjus. "Discovery" paslauga nesaugo jokios informacijos susijusios su vartotojo identifikacija. "Discovery" paslauga įsimena vartotojo pasirinkimą ir kitą kartą jungiantis IdP būna pažymėtas specialiu simboliu. Yra galimybė prie kiekvieno IdP parodyti organizacijos logotipą ar ikoną, kad būtų lengviau pažinti reikalingą IdP.

LITNET infrastruktūrą valdo techniniai centrai

KTUKUSUVDUVGTUVU


paslaugos palaikymą tarptautiniu mastu teikia Europos akademinių tinklų asociacija GEANT

LITNET FEDI yra edugain
narys nuo 2014 m.